All-City Space Horse Bike - Steel, Tiagra Royal Mint
| Color | Royal Mint |
| Mfg Size | 46, 55, 58, 61 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Space Horse |
| TT (Effective) | 515, 560, 580, 610 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 650b, 700c |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Green |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

All-City Space Horse Bike - Steel, Tiagra Royal Mint
All-City Space Horse Bike - Steel, Tiagra Royal Mint
| Color | Royal Mint |
| Mfg Size | 46, 55, 58, 61 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Space Horse |
| TT (Effective) | 515, 560, 580, 610 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 650b, 700c |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Green |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
Original: $1,799.00
-65%$1,799.00
$629.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Royal Mint |
| Mfg Size | 46, 55, 58, 61 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Space Horse |
| TT (Effective) | 515, 560, 580, 610 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 650b, 700c |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Green |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |












