All-City Space Horse Frameset - 700c/650b Steel Royal Mint 61cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 610 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Royal Mint |
| Mfg Size | 61 |
| Platform | Space Horse |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

All-City Space Horse Frameset - 700c/650b Steel Royal Mint 61cm
All-City Space Horse Frameset - 700c/650b Steel Royal Mint 61cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 610 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Royal Mint |
| Mfg Size | 61 |
| Platform | Space Horse |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Green |
Original: $899.00
-65%$899.00
$314.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 610 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Royal Mint |
| Mfg Size | 61 |
| Platform | Space Horse |
| Wheel Size | 650b |
| Defined Color | Green |












