All-City Thunderdome Frameset - 700c, Aluminum, Hot Pink Blink
| Rear Axle | 10x1 Threaded x 120mm |
| Brake Type | Rim |
| TT (Effective) | 510, 520, 540, 555, 575, 595 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Hot Pink Blink |
| Mfg Size | 46cm, 49cm, 52cm, 55cm, 58cm, 61cm |
| Platform | Thunderdome |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

All-City Thunderdome Frameset - 700c, Aluminum, Hot Pink Blink
All-City Thunderdome Frameset - 700c, Aluminum, Hot Pink Blink
| Rear Axle | 10x1 Threaded x 120mm |
| Brake Type | Rim |
| TT (Effective) | 510, 520, 540, 555, 575, 595 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Hot Pink Blink |
| Mfg Size | 46cm, 49cm, 52cm, 55cm, 58cm, 61cm |
| Platform | Thunderdome |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Red |
Original: $899.00
-65%$899.00
$314.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 10x1 Threaded x 120mm |
| Brake Type | Rim |
| TT (Effective) | 510, 520, 540, 555, 575, 595 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Hot Pink Blink |
| Mfg Size | 46cm, 49cm, 52cm, 55cm, 58cm, 61cm |
| Platform | Thunderdome |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Red |
















