Campagnolo Levante Rear Wheel - 700 12 x 142mm CenterLock N3W Black
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Campagnolo Levante Rear Wheel - 700 12 x 142mm CenterLock N3W Black
Campagnolo Levante Rear Wheel - 700 12 x 142mm CenterLock N3W Black
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |
Original: $1,062.96
-65%$1,062.96
$372.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Cassette Body Type | Campagnolo N3W |
| Valve | Presta |
| Color | Black |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Black |
| ISO Diameter | 622 / Road / 29" |
| Hub/Brake Compatibility | Center-Lock Disc |













