DT Swiss 350 DEG Rear Hub - 12 x 148mm 6-Bolt XD Limited Edition Turquoise 32H 72pt
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Cassette Body Type | SRAM XD |
| Color | Turquoise |
| Skewer Included | No |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Designed for ebike | Yes |
| Defined Color | Teal |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

DT Swiss 350 DEG Rear Hub - 12 x 148mm 6-Bolt XD Limited Edition Turquoise 32H 72pt
DT Swiss 350 DEG Rear Hub - 12 x 148mm 6-Bolt XD Limited Edition Turquoise 32H 72pt
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Cassette Body Type | SRAM XD |
| Color | Turquoise |
| Skewer Included | No |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Designed for ebike | Yes |
| Defined Color | Teal |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Original: $379.90
-65%$379.90
$132.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Cassette Body Type | SRAM XD |
| Color | Turquoise |
| Skewer Included | No |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Designed for ebike | Yes |
| Defined Color | Teal |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
















