Garmin Rally RK/XC210 Power Meter Pedals Bundle - Clipless Composite/Alloy 9/16" BLK Pair Dual-Sensing LOOK KEO/Shimano SPD
| Cleat Interface | Shimano SPD |
| Color | Black |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Weight | 436 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum/Plastic |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Garmin Rally RK/XC210 Power Meter Pedals Bundle - Clipless Composite/Alloy 9/16" BLK Pair Dual-Sensing LOOK KEO/Shimano SPD
Garmin Rally RK/XC210 Power Meter Pedals Bundle - Clipless Composite/Alloy 9/16" BLK Pair Dual-Sensing LOOK KEO/Shimano SPD
| Cleat Interface | Shimano SPD |
| Color | Black |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Weight | 436 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum/Plastic |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | Shimano SPD |
| Color | Black |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Weight | 436 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum/Plastic |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |














