Garmin Rally XC110 Power Meter Pedals - Dual Sided Clipless Alloy 9/16" BLK Pair Single-Sensing Shimano SPD
| Cleat Interface | Shimano SPD |
| Color | Black |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Weight | 444 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Garmin Rally XC110 Power Meter Pedals - Dual Sided Clipless Alloy 9/16" BLK Pair Single-Sensing Shimano SPD
Garmin Rally XC110 Power Meter Pedals - Dual Sided Clipless Alloy 9/16" BLK Pair Single-Sensing Shimano SPD
| Cleat Interface | Shimano SPD |
| Color | Black |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Weight | 444 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cleat Interface | Shimano SPD |
| Color | Black |
| Pedal Type | Single Sided Clipless |
| Weight | 444 |
| Pedal Spindle | 9/16" |
| Pedal Body Material | Aluminum |
| Spindle Material | Stainless Steel |
| Defined Color | Black |














