š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Industry Nine Hydra 2 Boost MicroSpline Disc Hub Rear 32H 12mm TA 148mm Shimano Micro Spline Pink
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Micro Spline |
| Hub Drilling | 32H |
| Hub Spacing | 148mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Position | Rear |
| Primary Color | Pink |
| Rotor Mount | 6-bolts |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Industry Nine Hydra 2 Boost MicroSpline Disc Hub Rear 32H 12mm TA 148mm Shimano Micro Spline Pink
Industry Nine Hydra 2 Boost MicroSpline Disc Hub Rear 32H 12mm TA 148mm Shimano Micro Spline Pink
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Micro Spline |
| Hub Drilling | 32H |
| Hub Spacing | 148mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Position | Rear |
| Primary Color | Pink |
| Rotor Mount | 6-bolts |
$123.37
Original: $352.50
-65%Industry Nine Hydra 2 Boost MicroSpline Disc Hub Rear 32H 12mm TA 148mm Shimano Micro Spline Pinkā
$352.50
$123.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Axle Type | 12mm TA |
| Freehub Body | Shimano Micro Spline |
| Hub Drilling | 32H |
| Hub Spacing | 148mm |
| Hub Spoke Type | J-bend |
| Position | Rear |
| Primary Color | Pink |
| Rotor Mount | 6-bolts |












