Lezyne Alloy Floor Drive Tall 3.5" Floor Pump ABS-1 Pro Chuck 220psi Silver
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Gauge Type | Standard |
| Primary Color | Silver |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Base Material | Alloy |
| Pump Head | ABS-1 Pro Chuck |
| Pump Max PSI | 220psi |
| Valve | Presta Schrader |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lezyne Alloy Floor Drive Tall 3.5" Floor Pump ABS-1 Pro Chuck 220psi Silver
Lezyne Alloy Floor Drive Tall 3.5" Floor Pump ABS-1 Pro Chuck 220psi Silver
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Gauge Type | Standard |
| Primary Color | Silver |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Base Material | Alloy |
| Pump Head | ABS-1 Pro Chuck |
| Pump Max PSI | 220psi |
| Valve | Presta Schrader |
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Air Release | Yes |
| Gauge Type | Standard |
| Primary Color | Silver |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Base Material | Alloy |
| Pump Head | ABS-1 Pro Chuck |
| Pump Max PSI | 220psi |
| Valve | Presta Schrader |















