Lezyne Femto USB-C Drive Taillight
| Lumens Rear | 15 |
| Recharge Type | USB |
| Battery | Li Ion |
| Weight | 24g, 29 |
| Model | Femto USB C Drive Rear |
| Lumens | 15 |
| Modes | 6 |
| Rechargeable | Yes |
| Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Lezyne Femto USB-C Drive Taillight
Lezyne Femto USB-C Drive Taillight
| Lumens Rear | 15 |
| Recharge Type | USB |
| Battery | Li Ion |
| Weight | 24g, 29 |
| Model | Femto USB C Drive Rear |
| Lumens | 15 |
| Modes | 6 |
| Rechargeable | Yes |
| Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Lumens Rear | 15 |
| Recharge Type | USB |
| Battery | Li Ion |
| Weight | 24g, 29 |
| Model | Femto USB C Drive Rear |
| Lumens | 15 |
| Modes | 6 |
| Rechargeable | Yes |
| Color | Red |















