š Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Lezyne Sport Drive HV Pump - Black
- TECH SPECS
| Air Release | No |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | Multivalve |
| Pump Length | 170mm |
| Pump Max PSI | 90psi |
| Pump Weight | 96g |
| Valve | Presta Schrader |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lezyne Sport Drive HV Pump - Black
Lezyne Sport Drive HV Pump - Black
- TECH SPECS
| Air Release | No |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | Multivalve |
| Pump Length | 170mm |
| Pump Max PSI | 90psi |
| Pump Weight | 96g |
| Valve | Presta Schrader |
$8.05
Original: $22.99
-65%Lezyne Sport Drive HV Pump - Blackā
$22.99
$8.05Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Air Release | No |
| Bracket | Frame mount bracket (included) |
| Gauge Type | No |
| Primary Color | Black |
| Pump Barrel Material | Aluminum |
| Pump Head | Multivalve |
| Pump Length | 170mm |
| Pump Max PSI | 90psi |
| Pump Weight | 96g |
| Valve | Presta Schrader |












