RaceFace Atlas 35 Stem - 50mm 35 Clamp +/-0 Direct Mount Aluminum Black
| Stem Angle (deg) | 0 |
| Length | 50 |
| Bar Clamp Diameter (mm) | 35.0 |
| Color | Black |
| Rise | 0mm,5mm |
| Weight | 181 |
| Material | Aluminum |
| Defined Color | Black |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | Direct Mount |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

RaceFace Atlas 35 Stem - 50mm 35 Clamp +/-0 Direct Mount Aluminum Black
RaceFace Atlas 35 Stem - 50mm 35 Clamp +/-0 Direct Mount Aluminum Black
| Stem Angle (deg) | 0 |
| Length | 50 |
| Bar Clamp Diameter (mm) | 35.0 |
| Color | Black |
| Rise | 0mm,5mm |
| Weight | 181 |
| Material | Aluminum |
| Defined Color | Black |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | Direct Mount |
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Stem Angle (deg) | 0 |
| Length | 50 |
| Bar Clamp Diameter (mm) | 35.0 |
| Color | Black |
| Rise | 0mm,5mm |
| Weight | 181 |
| Material | Aluminum |
| Defined Color | Black |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | Direct Mount |












