Salsa Blackthorn 125 C Deore 12 Bike - 29", Carbon, Coffee Black /Smoke
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 587, 609, 631, 653 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Coffee Black /Smoke |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa Blackthorn 125 C Deore 12 Bike - 29", Carbon, Coffee Black /Smoke
Salsa Blackthorn 125 C Deore 12 Bike - 29", Carbon, Coffee Black /Smoke
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 587, 609, 631, 653 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Coffee Black /Smoke |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Original: $3,999.00
-65%$3,999.00
$1,399.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 587, 609, 631, 653 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Coffee Black /Smoke |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
















