Salsa Blackthorn Carbon Frame
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 594, 616, 640, 663 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Carbon |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Carbon |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa Blackthorn Carbon Frame
Salsa Blackthorn Carbon Frame
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 594, 616, 640, 663 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Carbon |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Carbon |
Original: $3,599.00
-65%$3,599.00
$1,259.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 594, 616, 640, 663 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Carbon |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Carbon |












