Salsa Blackthorn Carbon Frame - Carbon Raw X-Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 662 |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Raw |
| Mfg Size | X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa Blackthorn Carbon Frame - Carbon Raw X-Large
Salsa Blackthorn Carbon Frame - Carbon Raw X-Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 662 |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Raw |
| Mfg Size | X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |
Original: $3,599.00
-65%$3,599.00
$1,259.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 662 |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Raw |
| Mfg Size | X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gray |












