Salsa Blackthorn Frame - Aluminum Brushed Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 640 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Brushed Aluminum |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Silver |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa Blackthorn Frame - Aluminum Brushed Large
Salsa Blackthorn Frame - Aluminum Brushed Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 640 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Brushed Aluminum |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Silver |
Original: $2,649.00
-65%$2,649.00
$927.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 640 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Brushed Aluminum |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Silver |












