Salsa BLKthorn 125 C GX AXS Transmission Bike - 29", Carbon Slate / Citrus
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 587, 609, 631, 653 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Slate / Citrus |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa BLKthorn 125 C GX AXS Transmission Bike - 29", Carbon Slate / Citrus
Salsa BLKthorn 125 C GX AXS Transmission Bike - 29", Carbon Slate / Citrus
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 587, 609, 631, 653 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Slate / Citrus |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Green |
Original: $6,499.00
-65%$6,499.00
$2,274.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 587, 609, 631, 653 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Slate / Citrus |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Blackthorn |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Green |















