Salsa Fargo Ti Frameset Small
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 540 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Titanium |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Fargo |
| Wheel Size | 29+ |
| Defined Color | Gray |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa Fargo Ti Frameset Small
Salsa Fargo Ti Frameset Small
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 540 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Titanium |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Fargo |
| Wheel Size | 29+ |
| Defined Color | Gray |
Original: $3,349.00
-65%$3,349.00
$1,172.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 540 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Titanium |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Titanium |
| Mfg Size | Small |
| Platform | Fargo |
| Wheel Size | 29+ |
| Defined Color | Gray |












