Salsa Heyday! C Frameset - Carbon Black
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| TT (Effective) | 573, 594, 615, 636, 657 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Black |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Heyday! |
| Wheel Size | 29+ |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa Heyday! C Frameset - Carbon Black
Salsa Heyday! C Frameset - Carbon Black
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| TT (Effective) | 573, 594, 615, 636, 657 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Black |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Heyday! |
| Wheel Size | 29+ |
| Defined Color | Black |
Original: $2,199.00
-65%$2,199.00
$769.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 197mm |
| TT (Effective) | 573, 594, 615, 636, 657 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Carbon |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Rigid |
| Color | Black |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Heyday! |
| Wheel Size | 29+ |
| Defined Color | Black |
















