Salsa Horsethief C SLX Bike - 29", Carbon, Red
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 593, 615, 636, 658 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Red |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Horsethief |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa Horsethief C SLX Bike - 29", Carbon, Red
Salsa Horsethief C SLX Bike - 29", Carbon, Red
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 593, 615, 636, 658 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Red |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Horsethief |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Red |
Original: $5,299.00
-65%$5,299.00
$1,854.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 593, 615, 636, 658 |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
| Color | Red |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large |
| Platform | Horsethief |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Red |












