Salsa Horsethief Carbon Frame - 29"/27.5" Carbon Charcoal/Raw X-Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 661 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Charcoal/Raw |
| Mfg Size | X-Large |
| Platform | Horsethief |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa Horsethief Carbon Frame - 29"/27.5" Carbon Charcoal/Raw X-Large
Salsa Horsethief Carbon Frame - 29"/27.5" Carbon Charcoal/Raw X-Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 661 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Charcoal/Raw |
| Mfg Size | X-Large |
| Platform | Horsethief |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 661 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Charcoal/Raw |
| Mfg Size | X-Large |
| Platform | Horsethief |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Black |
















