Salsa Rustler Carbon Frame - 27.5" Carbon Black/Gray Fade Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 638 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Black/Gray Fade |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Rustler |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Black |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa Rustler Carbon Frame - 27.5" Carbon Black/Gray Fade Large
Salsa Rustler Carbon Frame - 27.5" Carbon Black/Gray Fade Large
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 638 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Black/Gray Fade |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Rustler |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Black |
Original: $3,299.00
-65%$3,299.00
$1,154.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 638 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Black/Gray Fade |
| Mfg Size | Large |
| Platform | Rustler |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Defined Color | Black |












