Salsa Rustler Deore 12 Bike - 27.5", Aluminum, Gray
| Color | Gray |
| Mfg Size | Large, Medium, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Platform | Rustler |
| TT (Effective) | 616, 638, 659 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 27.5" |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Defined Color | Gray |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa Rustler Deore 12 Bike - 27.5", Aluminum, Gray
Salsa Rustler Deore 12 Bike - 27.5", Aluminum, Gray
| Color | Gray |
| Mfg Size | Large, Medium, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Platform | Rustler |
| TT (Effective) | 616, 638, 659 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 27.5" |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Defined Color | Gray |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
Original: $3,199.00
-65%$3,199.00
$1,119.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Gray |
| Mfg Size | Large, Medium, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Platform | Rustler |
| TT (Effective) | 616, 638, 659 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 27.5" |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Aluminum |
| Frame Type | Suspension |
| Defined Color | Gray |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |












