Salsa Spearfish C Deluxe Frame - 29", Carbon, Midnight Carbon
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 567.8, 584.9, 606.9, 629, 651.1 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Midnight Carbon |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa Spearfish C Deluxe Frame - 29", Carbon, Midnight Carbon
Salsa Spearfish C Deluxe Frame - 29", Carbon, Midnight Carbon
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 567.8, 584.9, 606.9, 629, 651.1 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Midnight Carbon |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Blue |
Original: $3,499.00
-65%$3,499.00
$1,224.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 567.8, 584.9, 606.9, 629, 651.1 |
| Fork Type | Not Included |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Color | Midnight Carbon |
| Mfg Size | Large, Medium, Small, X-Large, X-Small |
| Platform | Spearfish |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Blue |












