Salsa Spearfish C SLX Bike - 29", Carbon, Green
| Color | Green |
| Mfg Size | Large, Small, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Platform | Spearfish |
| TT (Effective) | 592, 635, 657 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Defined Color | Green |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Salsa Spearfish C SLX Bike - 29", Carbon, Green
Salsa Spearfish C SLX Bike - 29", Carbon, Green
| Color | Green |
| Mfg Size | Large, Small, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Platform | Spearfish |
| TT (Effective) | 592, 635, 657 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Defined Color | Green |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |
Original: $4,999.00
-65%$4,999.00
$1,749.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Green |
| Mfg Size | Large, Small, X-Large |
| Rear Axle | 12mm Thru x 157mm |
| Platform | Spearfish |
| TT (Effective) | 592, 635, 657 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 27.5+ |
| Fork Type | Suspension |
| Frame Material | Carbon |
| Frame Type | Suspension |
| Defined Color | Green |
| Front Axle | 15mm Thru x 110mm |












