🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Specialized S-Works Shiv Module Chameleon/Tarmac Black/Metallic Wht Silver Xl
SW SHIV MODULE CMLN/TARBLK/METWHTSIL XS
Brand New in Box
| FRAME | S-Works FACT 11r carbon, FACT IS construction, crosswind-optimized airfoils, 1-1/8 lower bearing, OSBB, Control Tower Fit System, Fuelselage Integrated Hydration System, 130mm spacing |
| FORK | Specialized FACT carbon, full monocoque |
| HANDLEBARS | Specialized Shiv Aerobar, carbon |
| STEM | S-Works Shiv aero stem |
| SEATPOST | Shiv, 12.5mm |
| FRONT BRAKE | Shiv rim caliper |
| REAR BRAKE | Shiv rim caliper |
| BOTTOM BRACKET | OSBB, CeramicSpeed bearings |
| Size | xl |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Specialized S-Works Shiv Module Chameleon/Tarmac Black/Metallic Wht Silver Xl
Specialized S-Works Shiv Module Chameleon/Tarmac Black/Metallic Wht Silver Xl
SW SHIV MODULE CMLN/TARBLK/METWHTSIL XS
Brand New in Box
| FRAME | S-Works FACT 11r carbon, FACT IS construction, crosswind-optimized airfoils, 1-1/8 lower bearing, OSBB, Control Tower Fit System, Fuelselage Integrated Hydration System, 130mm spacing |
| FORK | Specialized FACT carbon, full monocoque |
| HANDLEBARS | Specialized Shiv Aerobar, carbon |
| STEM | S-Works Shiv aero stem |
| SEATPOST | Shiv, 12.5mm |
| FRONT BRAKE | Shiv rim caliper |
| REAR BRAKE | Shiv rim caliper |
| BOTTOM BRACKET | OSBB, CeramicSpeed bearings |
| Size | xl |
$4,500.00
Specialized S-Works Shiv Module Chameleon/Tarmac Black/Metallic Wht Silver Xl—
$4,500.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
SW SHIV MODULE CMLN/TARBLK/METWHTSIL XS
Brand New in Box
| FRAME | S-Works FACT 11r carbon, FACT IS construction, crosswind-optimized airfoils, 1-1/8 lower bearing, OSBB, Control Tower Fit System, Fuelselage Integrated Hydration System, 130mm spacing |
| FORK | Specialized FACT carbon, full monocoque |
| HANDLEBARS | Specialized Shiv Aerobar, carbon |
| STEM | S-Works Shiv aero stem |
| SEATPOST | Shiv, 12.5mm |
| FRONT BRAKE | Shiv rim caliper |
| REAR BRAKE | Shiv rim caliper |
| BOTTOM BRACKET | OSBB, CeramicSpeed bearings |
| Size | xl |












