Surly Disc Trucker Bike - 26", Steel, Pea Lime Soup
| Color | Pea Lime Soup |
| Mfg Size | 42, 46, 50, 52, 54, 56 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Disc Trucker |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 26" |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Green |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Surly Disc Trucker Bike - 26", Steel, Pea Lime Soup
Surly Disc Trucker Bike - 26", Steel, Pea Lime Soup
| Color | Pea Lime Soup |
| Mfg Size | 42, 46, 50, 52, 54, 56 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Disc Trucker |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 26" |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Green |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
Original: $2,099.00
-65%$2,099.00
$734.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Pea Lime Soup |
| Mfg Size | 42, 46, 50, 52, 54, 56 |
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Platform | Disc Trucker |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 26" |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Green |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
















