Surly Ogre Bike - 29" Steel Champagne Supernova Large
| Color | Champagne Supernova |
| Mfg Size | Large |
| Rear Axle | QR x 145mm |
| Platform | Ogre |
| TT (Effective) | 615 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 29" |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Gold |
| Front Axle | QR x 100mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Surly Ogre Bike - 29" Steel Champagne Supernova Large
Surly Ogre Bike - 29" Steel Champagne Supernova Large
| Color | Champagne Supernova |
| Mfg Size | Large |
| Rear Axle | QR x 145mm |
| Platform | Ogre |
| TT (Effective) | 615 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 29" |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Gold |
| Front Axle | QR x 100mm |
Original: $1,699.00
-65%$1,699.00
$594.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Champagne Supernova |
| Mfg Size | Large |
| Rear Axle | QR x 145mm |
| Platform | Ogre |
| TT (Effective) | 615 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 29" |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Defined Color | Gold |
| Front Axle | QR x 100mm |












