Surly Ogre Frameset - 29", Steel, Champagne Supernova
| Rear Axle | QR x 145mm |
| TT (Effective) | 615, 640 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Champagne Supernova |
| Mfg Size | Large, X-Large |
| Platform | Ogre |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Surly Ogre Frameset - 29", Steel, Champagne Supernova
Surly Ogre Frameset - 29", Steel, Champagne Supernova
| Rear Axle | QR x 145mm |
| TT (Effective) | 615, 640 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Champagne Supernova |
| Mfg Size | Large, X-Large |
| Platform | Ogre |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gold |
Original: $899.00
-65%$899.00
$314.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | QR x 145mm |
| TT (Effective) | 615, 640 |
| Brake Type | Disc |
| Fork Type | Rigid |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | QR x 100mm |
| Color | Champagne Supernova |
| Mfg Size | Large, X-Large |
| Platform | Ogre |
| Wheel Size | 29" |
| Defined Color | Gold |












