Surly Straggler Bike - 700c Steel GRX 610 2x12 Subtropic Algae 58cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 585 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Subtropic Algae |
| Mfg Size | 58 |
| Platform | Straggler |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Surly Straggler Bike - 700c Steel GRX 610 2x12 Subtropic Algae 58cm
Surly Straggler Bike - 700c Steel GRX 610 2x12 Subtropic Algae 58cm
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 585 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Subtropic Algae |
| Mfg Size | 58 |
| Platform | Straggler |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Green |
Original: $2,499.00
-65%$2,499.00
$874.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 142mm |
| Brake Type | Disc |
| TT (Effective) | 585 |
| Fork Type | Rigid |
| Fork Material | Steel |
| Frame Material | Steel |
| Frame Type | Rigid |
| Front Axle | 12mm Thru x 100mm |
| Color | Subtropic Algae |
| Mfg Size | 58 |
| Platform | Straggler |
| Wheel Size | 700c |
| Defined Color | Green |












