Swift Industries Olliepack Seat Bag - 6L
| Total Volume | 6L |
| Attachment Method | Straps |
| Color | Black, Coyote, Redwood, Teal |
| Weight | 11, 11oz |
| Defined Color | Black, Tan |
| Model | Olliepack Seat Bag |
| Mount | Strap |
| Capacity | 366 Cu In (6.0L) |
| Dimensions | 15.24x5x13.9x50.8cm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Swift Industries Olliepack Seat Bag - 6L
Swift Industries Olliepack Seat Bag - 6L
| Total Volume | 6L |
| Attachment Method | Straps |
| Color | Black, Coyote, Redwood, Teal |
| Weight | 11, 11oz |
| Defined Color | Black, Tan |
| Model | Olliepack Seat Bag |
| Mount | Strap |
| Capacity | 366 Cu In (6.0L) |
| Dimensions | 15.24x5x13.9x50.8cm |
Original: $130.00
-65%$130.00
$45.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Total Volume | 6L |
| Attachment Method | Straps |
| Color | Black, Coyote, Redwood, Teal |
| Weight | 11, 11oz |
| Defined Color | Black, Tan |
| Model | Olliepack Seat Bag |
| Mount | Strap |
| Capacity | 366 Cu In (6.0L) |
| Dimensions | 15.24x5x13.9x50.8cm |















