Topeak BackLoader Seat Post Mount Bag
| Total Volume | 366, 610 |
| Color | Black |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 445, 480, 565g |
| Defined Color | Black |
| Primary Material | Polyethylene |
| Attachment Method | Straps |
| Model | Backloader |
| Mount | Strap |
| Capacity | 915 Cu In (15.0L) |
| Dimensions | 51x24x22cm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Topeak BackLoader Seat Post Mount Bag
Topeak BackLoader Seat Post Mount Bag
| Total Volume | 366, 610 |
| Color | Black |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 445, 480, 565g |
| Defined Color | Black |
| Primary Material | Polyethylene |
| Attachment Method | Straps |
| Model | Backloader |
| Mount | Strap |
| Capacity | 915 Cu In (15.0L) |
| Dimensions | 51x24x22cm |
Original: $89.95
-65%$89.95
$31.48Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Total Volume | 366, 610 |
| Color | Black |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 445, 480, 565g |
| Defined Color | Black |
| Primary Material | Polyethylene |
| Attachment Method | Straps |
| Model | Backloader |
| Mount | Strap |
| Capacity | 915 Cu In (15.0L) |
| Dimensions | 51x24x22cm |















