Wtb KOM Light TCS i30 27.5in 32H Rim
- TECH SPECS
| Diameter | 27.5in |
| Brand | WTB |
| Model | KOM Light |
| ISO | 584 |
| ID Width | 30 |
| Width OD | 34 |
| Profile | 17.75 |
| Wall | Dbl |
| Side | DISC |
| Color | Black |
| Hole Count | 32 |
| Valve | PV |
| Weight | |
| ERD | |
| Extras |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Wtb KOM Light TCS i30 27.5in 32H Rim
Wtb KOM Light TCS i30 27.5in 32H Rim
- TECH SPECS
| Diameter | 27.5in |
| Brand | WTB |
| Model | KOM Light |
| ISO | 584 |
| ID Width | 30 |
| Width OD | 34 |
| Profile | 17.75 |
| Wall | Dbl |
| Side | DISC |
| Color | Black |
| Hole Count | 32 |
| Valve | PV |
| Weight | |
| ERD | |
| Extras |
Original: $114.95
-65%$114.95
$40.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Diameter | 27.5in |
| Brand | WTB |
| Model | KOM Light |
| ISO | 584 |
| ID Width | 30 |
| Width OD | 34 |
| Profile | 17.75 |
| Wall | Dbl |
| Side | DISC |
| Color | Black |
| Hole Count | 32 |
| Valve | PV |
| Weight | |
| ERD | |
| Extras |












