Zoom Straight Seatpost
| Length | 300 |
| Color | Black, Silver |
| Min Height | 50 |
| Weight | 176, 182 |
| Diameter | 25.4, 27.2 |
| Max Height | 200 |
| Defined Color | Black, Silver |
| Clamp Style | 7/8" Straight |
| Offset (mm) | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Zoom Straight Seatpost
Zoom Straight Seatpost
| Length | 300 |
| Color | Black, Silver |
| Min Height | 50 |
| Weight | 176, 182 |
| Diameter | 25.4, 27.2 |
| Max Height | 200 |
| Defined Color | Black, Silver |
| Clamp Style | 7/8" Straight |
| Offset (mm) | 0 |
Original: $8.96
-65%$8.96
$3.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Length | 300 |
| Color | Black, Silver |
| Min Height | 50 |
| Weight | 176, 182 |
| Diameter | 25.4, 27.2 |
| Max Height | 200 |
| Defined Color | Black, Silver |
| Clamp Style | 7/8" Straight |
| Offset (mm) | 0 |












