DT Swiss 350 DEG 6B-Disc Rear Hub 32h 12x148 XD Pink Ltd Ed
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Cassette Body Type | SRAM XD |
| Color | Pink |
| Skewer Included | No |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Designed for ebike | Yes |
| Defined Color | Pink |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

DT Swiss 350 DEG 6B-Disc Rear Hub 32h 12x148 XD Pink Ltd Ed
DT Swiss 350 DEG 6B-Disc Rear Hub 32h 12x148 XD Pink Ltd Ed
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Cassette Body Type | SRAM XD |
| Color | Pink |
| Skewer Included | No |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Designed for ebike | Yes |
| Defined Color | Pink |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |
Original: $379.90
-65%$379.90
$132.96Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Rear Axle | 12mm Thru x 148mm |
| Cassette Body Type | SRAM XD |
| Color | Pink |
| Skewer Included | No |
| Bearing Type | Sealed Cartridge |
| Designed for ebike | Yes |
| Defined Color | Pink |
| Spoke Interface | J-Bend |
| Hub Drilling | 32 |
| Hub/Brake Compatibility | 6-Bolt Disc |












