FSA Polycarbonate Headset Spacer - 10 Count
| Color | Black, Blue, Green, Pink, Red, White |
| Thickness | 10, 5 |
| ID | 1-1/8" |
| Size | 10mm |
| Package | 10/Count |
| Material | Plastic |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | 28.6 |
| Defined Color | Blue, Red, White |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






FSA Polycarbonate Headset Spacer - 10 Count
FSA Polycarbonate Headset Spacer - 10 Count
| Color | Black, Blue, Green, Pink, Red, White |
| Thickness | 10, 5 |
| ID | 1-1/8" |
| Size | 10mm |
| Package | 10/Count |
| Material | Plastic |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | 28.6 |
| Defined Color | Blue, Red, White |
Original: $9.00
-65%$9.00
$3.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | Black, Blue, Green, Pink, Red, White |
| Thickness | 10, 5 |
| ID | 1-1/8" |
| Size | 10mm |
| Package | 10/Count |
| Material | Plastic |
| S.H.I.S. Stem Clamp Diameter | 28.6 |
| Defined Color | Blue, Red, White |














