Sunlite ATB/Urban Quill s Stem 80 25.4 Black
- TECH SPECS
| Type | MTB |
| Headtube/Quill Diameter | 21.1 |
| Length | 80 |
| Bar Clamp Diameter | 25.4 |
| Angle | 30° |
| Color | Black |
| Material | Alloy |
| Finish | |
| Quill Length | 150mm |
| Fork Compatibility | 1` |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Sunlite ATB/Urban Quill s Stem 80 25.4 Black
Sunlite ATB/Urban Quill s Stem 80 25.4 Black
- TECH SPECS
| Type | MTB |
| Headtube/Quill Diameter | 21.1 |
| Length | 80 |
| Bar Clamp Diameter | 25.4 |
| Angle | 30° |
| Color | Black |
| Material | Alloy |
| Finish | |
| Quill Length | 150mm |
| Fork Compatibility | 1` |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
- TECH SPECS
| Type | MTB |
| Headtube/Quill Diameter | 21.1 |
| Length | 80 |
| Bar Clamp Diameter | 25.4 |
| Angle | 30° |
| Color | Black |
| Material | Alloy |
| Finish | |
| Quill Length | 150mm |
| Fork Compatibility | 1` |














